A.W.-Construction

A.W. Construction – firma remontowa z Zabrza

Firma remontowa godna zaufania to skarb, o który ciężko w dzisiejszych czasach. Jednym z nich jest A.W. Construction, która może poszczycić się wieloma zrealizowanymi projektami i licznymi pozytywnymi opiniami. Wybór ekipy to ważna decyzja, więc nie należy jej pozostawiać losowi, a sugerować się faktami.

Parę słów o firmie

Swoją siedzibę ma w Zabrzu, ale jeśli chodzi o działalność, nie ogranicza się tylko do jednego miasta. Usługi świadczyła w większości śląskich miast np. w Katowicach, Gliwicach, Mikołowie, Chorzowie, czy Bytomiu. Dojazd zarówno do mniejszych, jak i większych miast aglomeracji, nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Firma ta specjalizuje się we wnętrzach zarówno do użytku prywatnego np. mieszkania, ale także użytku publicznego typu restauracje, czy przychodnie. Ma doświadczenie w malowaniu, tapetowaniu, montażu podwieszanego sufitu, kładzeniu gładzi, układaniu paneli oraz płytek. Pomoże przy podłączeniu sprzętu AGD, a także w poskładaniu i umiejscowieniu mebli. Oprócz tego zamontuje instalację elektryczną, wentylację, czy ogrzewanie.

Dlaczego warto wybrać właśnie ją?

Działa ona na rynku od wielu lat, a więc posiada niezbędne doświadczenie. Wyszkoleni pracownicy, doskonale znają się na rzeczy i wiedzą, jak uporać się z wszelkimi problemami. Całe przedsięwzięcie jest oparte na projekcie i kosztorysie, dzięki czemu praca idzie im na prawdę sprawnie, a w międzyczasie nie zaskoczą nas żadne dodatkowe koszty, czy inne niemiłe niespodzianki.

Możemy być pewni, że wszelkie działania muszą być najpierw przez nas zaakceptowane, nim pracownicy przystąpią do działania. O wszelkich zmianach także jesteśmy na bieżąco informowani. W dodatku sugestie i uwagi są natychmiast uwzględniane w projekcie i kosztorysie. Nic nie dzieje się bez naszej wiedzy.

Jak wygląda remont w wykonaniu A.W. Construction?

Przebiega szybko, a zarówno dokładnie, z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Firma A.W. Construction ceni sobie czas klienta, dlatego przestrzega wyznaczonego terminu. Jest przy tym solidna i realizuje projekt zgodnie z planem, krok po kroku. Pracownicy są rzetelni i profesjonalnie podchodzą do powierzonego zadania.

Jeśli to wciąż Cię nie przekonuje, skorzystaj ze strony internetowej firmy, na której są dostępne zdjęcia zrealizowanych projektów, które utwierdzą Cię w przekonaniu, czy wybór ich to dobra decyzja. W zakładce oferta, dowiesz się konkretnie, czego możesz oczekiwać od firmy. Znajdziesz tam również dane kontaktowe oraz możliwość darmowej, orientacyjnej wyceny projektu.