https://askopoznan.pl/

Firma ASKO: najlepsi dla najlepszych

Firma ASKO specjalizuje się przede wszystkim w produkcji oraz sprzedaży szaf wnękowych, a także zabudowie wnęk. W ofercie marki znaleźć można przede wszystkim meble wykonywane na wymiar wraz z systemami drzwi przesuwnych.

Szafy dla każdego

Firma ASKO wykonuje zabudowy wnęk do niemalże każdego wnętrza. Mowa nie tylko o klientach prywatnych, ale również o firmach. Zainteresowani mogą liczyć na zabudowę między innymi kuchni, garderoby, salonów i tym podobne. Warto również wspomnieć o tym, że ASKO oferuje sprzedaż akcesoriów meblowych, dokonanie pomiarów oraz kompleksową obsługę meblową – od zaprojektowania po montaż.

Akcesoria meblowe z najwyższej półki

Firma ASKO prowadzi sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową drzwi przesuwnych oraz akcesoriów przeznaczonych do montażu wspomnianych szaf. Zainteresowani mogą również zakupić we wspomnianej firmie okucia meblowe, płyty laminowane, fronty kuchenne i wiele więcej.

To, co wyróżnia ASKO, to współpraca z klientami zarówno indywidualnymi, jak również i przedsiębiorcami oraz fachowcami. Firma stara się do każdego klienta podejść indywidualnie oraz proponuje zainteresowanym możliwie najlepsze rozwiązania, które dostępne są na rynku. Oprócz tego, marka każdego dnia kieruje się wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą, które są niezwykle pomocne w doradztwie klientom. Więcej można znaleźć na następującej stronie internetowej: https://askopoznan.pl/.

Oferta na miarę najlepszych

Firma ASKO zaprasza do współpracy nie tylko klientów indywidualnych, ale także osoby, które zajmują się montażem mebli oraz wykończeniem wnętrz, a także firmy i duże przedsiębiorstwa. Marka oferuje między innymi kompleksową obsługę oraz realizację szaf, a także mebli na wymiar, kuchni i drzwi przesuwnych.

W ofercie firmy znajdują się także między innymi:

– sprzedaż półfabrykatów do produkcji mebli, takich jak między innymi fronty kuchenne, profile stalowe oraz aluminiowe, akcesoria meblowe (prowadnice do szuflad, zawiasy i tym podobne), płyty laminowane, okucia meblowe oraz lustra;
– usługi skierowane do klientów indywidualnych i fachowców, to jest montaż, pomiary, oklejanie krawędzi, formatyzowanie płyt meblowych, usługi cięcia szkła, lustra, płyt i tym podobne, wykonywanie projektów mebli, zabudowy oraz kuchni.

Zainteresowani powinni odwiedzić stronę internetową firmy https://askopoznan.pl/ i lepiej poznać jej ofertę, bądź też skontaktować się mailowo, telefonicznie lub też osobiście z marką, której siedziba znajduje się w Poznaniu przy ulicy Kolejowej 4.