https-www.hogerdom.pl (1)

Dom jednorodzinny w cenie mieszkania – czy to możliwe?

Własny dom jest marzeniem wielu osób. Niestety zwykle nie możemy pozwolić sobie na budowę ze względów finansowych. Panuje przekonanie, że zakup mieszkania w bloku jest rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym. Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach to właśnie ceny mieszkań szybują w górę. Za tą samą kwotę możemy wybudować jednorodzinny dom.

Dom w stanie deweloperskim

Domy w stanie deweloperskim (https://www.hogerdom.pl) są kompleksowo przygotowane do wykończenia oraz zamieszkania. Posiadają one m.in. stolarkę okienną i drzwiową, instalację elektryczną, przyłącze wodne i kanalizacyjne, posadzki przygotowane do położenia paneli lub kafli, ściany przygotowane do malowania, gotową elewację, parapety zewnętrzne, rynny, a także wiele innych.

Zaletą domów deweloperskich jest fakt, że każdy może samodzielnie zdecydować o tym, jak będzie prezentować się wnętrze domu. Nie musimy ponosić kosztów związanych z pracami remontowymi, co przyspiesza moment przeprowadzki. Ponadto możemy przygotować do zamieszkania tylko wybrane pomieszczenia. Jest to sporym ułatwieniem, gdy nasz budżet jest ograniczony.

Powierzchnia użytkowa dopasowana do potrzeb

To wielkość powierzchni użytkowej bezpośrednio wpływa na koszt budowy. Dom wcale nie musi być duży, najważniejsze jest to, aby był dopasowany do potrzeb domowników. Bez trudu znajdziemy projekty domów, których powierzchnia wynosi mniej więcej 50 m2. Warto zapoznać się z ofertą https://www.hogerdom.pl.

Mała powierzchnia nie jest żadnym ograniczeniem. To świetny wybór dla osób starszych, par, czy też kilkuosobowych rodzin. Jest to również dobry wybór na start, kiedy dopiero rozpoczynamy życie na własną rękę. Należy podkreślić, że na tego typu domy jest popyt. W przypadku, gdy zdecydujemy się na przeprowadzkę, to sprzedaż domu będzie równie bezproblemowa, co sprzedaż mieszkania w bloku.

Niski koszt eksploatacji

W ofercie www.hogerdom.pl można znaleźć projekty domów powyżej 100 m2, które są przestronne i wygodne w eksploatacji, a jednocześnie tanie w utrzymaniu. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą nowoczesnych technologii, dzięki którym możliwe jest stworzenie energooszczędnych budynków, których użytkowanie nie wymaga dużych nakładów finansowych. Niższe rachunki nie są jedynym plusem.

Nowoczesne domy jednorodzinne budowane są w zgodzie z ekologią. Konstrukcje magazynują ciepło, dzięki czemu ogrzanie nawet dużej powierzchni jest wyjątkowo proste. Znacząco zmniejsza to zapotrzebowanie budynku na energię, co przekłada się na niższe koszty ponoszone za ogrzewanie.